Witaj w naszym serwisie MiaMiNice!

Lubisz pisać i publikować swoje teksty? Kochasz, jak ktoś podziela twoje zdanie? Dołącz do naszego zespołu, jest to bardzo proste. Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość email, napisz w niej kilka słów o sobie, dlaczego chcesz do nas dołączyć, ile tekstów tygodniowo możesz pisać. My sprawdzamy każde zgłoszenie i dajemy odpowiedź.

Słupsk – miasto z imprezową duszą

słupsk

Coraz większymi krokami zbliżają się wakacje – to doskonała wiadomość dla uczniów i studentów, którzy w tym okresie maja labę od książek i belfrów. Jednak również ci, którzy już pracują zawodowo cieszą się z takiego okresu, ponieważ wiadomo, że z wakacjami wiąże się również urlop. A jeśli urlop to znaczy, że gdzieś wyjedziemy odpocząć. Obecnie, przy cały czas aktualnym zagrożeniu terrorystycznym, najbezpieczniej chyba będzie zostać w Polsce. Ale nie ma czego żałować – przecież w naszym kraju tez jest pięknie, jest wiele miejsc godnych zobaczenia. A jednym z takich miejsc jest Słupsk.

Jeśli wybierasz się do Miami Nice na imprezę, nie zapomnij zagospodarować trochę czasu na zwiedzanie Słupska.

Jest to miasto na Pomorzu, którego bliskość do popularnych kurortów robi z niego doskonała bazę wypadową. Jednak z racji na jego zabytki i atrakcje, warto właśnie tutaj przyjechać na urlop. Coś dla siebie znajda tutaj zarówno starsi, jak i młodsi, zarówno miłośnicy aktywnego spędzania czasu, jak ci, którzy szykują podczas urlopu historycznych wrażeń. Bowiem Słupsk oferuje tym ostatnim możliwość zapoznania się  z Muzeum Pomorza Środkowego, jak również sprawdzić jak mieszkali dawni władcy w Zamku Książąt Pomorskich.

Jeśli chodzi o bardziej aktywne spędzanie czasu to coś dla siebie znajda tutaj zarówno miłośnicy dwóch kółek, jak i koni. Bowiem wypożyczyć można sobie rower i zwiedzać okolice za jego pomocą, ale również można udać się do stadniny koni, do parku wodnego czy na kręgle – jak widać możliwości nie brakuje. Słupsk to również raj dla smakoszy – w wielu ciekawych restauracjach znaleźć można tutaj przeróżne smaki – począwszy od tradycyjnych dań z tego regionu, wśród których prym wiodą ryby, jak również przez popularne dania kuchni europejskiej czy pyszną pizze – przy tej ostatnio warto wspomnieć, że właśnie w tym mieście znajduje się najstarsza, bo licząca sobie 40 lat, pizzeria w Polsce. Z racji na wiele ciekawych atrakcji, miasto jest miejscem często odwiedzanym przez turystów, więc może poszczycić się tez bogatą baza noclegową.

 

Aktualnie teksty piszą dla nas

Cześć jestem Ania, kocham pisać teksty, gdy tylko mam na to czas. Do serwisu dołączyłam niedawno, ale już przez ten krótki okres pokochałam go i będę cześto publikować swoje teksty.

Paweł, mam 25 lat, piszę teksty odkąd pamiętam, czyli od dobrych 10 lat. Już w gimnazjum coś mnie ciągło do publikowania swoich tekstów, na początku pisałem dla siebie, teraz dla wszystkich.

Monika, od poniedziałku do piątku pracuje zawodowo, więc czas na pisanie tekstów mam tylko w weekendy. Jednak wtedy ponosi mnie fantazja i staram się co tydzień coś napisać.