Witaj w naszym serwisie MiaMiNice!

Lubisz pisać i publikować swoje teksty? Kochasz, jak ktoś podziela twoje zdanie? Dołącz do naszego zespołu, jest to bardzo proste. Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość email, napisz w niej kilka słów o sobie, dlaczego chcesz do nas dołączyć, ile tekstów tygodniowo możesz pisać. My sprawdzamy każde zgłoszenie i dajemy odpowiedź.

Pierwszorzędne imprezy na Pomorzu

impreza na pomorzuZ zabawa zawsze kojarzą się nam wakacje. To czas, kiedy jesteśmy w stanie się zrelaksować, odstresować, kiedy pozostawiamy za sobą wszystkie troski i żale. Bez względu na to, w jakim wieku jesteśmy, to ten czas zawsze jest dla nas wyjątkowy. Z młodzieńczych lat z wakacjami najbardziej kojarzą się nam imprezy. I to zarówno takie w plenerze, jak i domówki, czy w klubach. Wiadomo, że w miejscowościach turystycznych jest ich w sezonie  wiele więcej niż gdzie indziej.

Nad morzem, w popularnych kurortach, cały tydzień miasta tętnią życiem, tak aby móc się bawić zarówno w piątek jak i w środę. Każdy z pewnością znajdzie tutaj coś w sam raz dla siebie, bez względu na to, jaki rodzaj muzyki preferuje.

Bowiem wakacyjne imprezy mają to do siebie, że panuje na nich wszechobecny luz, który udziela się każdemu. Nie przeszkadza ci wystrój lokalu, nie zastanawiasz się czy znany przebój disco polo to to, czego słuchasz – po prostu dajesz się ponieść fali imprezowego szaleństwa.

Oczywiście, im większy wakacyjny kurort, tym większa szansa na ciekawsze zabawy. Dyskoteki w pianie, konkursy karaoke, występy na żywo znanych gwiazd – to wszystko czeka na spragnionych rozrywek turystów przez cały sezon. Więc nie ma się co dziwić, że imprezowy klimat wyczuwa się już z daleka.  Niby na imprezy chodzimy również w swoim rodzinnym mieście, ale czasami wydaje się nam, że zawsze widzimy te same twarze, że nie dzieje się nic nowego. A podczas wakacyjnych szaleństw nie musimy się tego obawiać. Pewnie, że istnieje szansa, że spotkamy kogoś znajomego, ale z pewnością większa szansa jest na poznanie zupełnie nowych ludzi.

 

Aktualnie teksty piszą dla nas

Cześć jestem Ania, kocham pisać teksty, gdy tylko mam na to czas. Do serwisu dołączyłam niedawno, ale już przez ten krótki okres pokochałam go i będę cześto publikować swoje teksty.

Paweł, mam 25 lat, piszę teksty odkąd pamiętam, czyli od dobrych 10 lat. Już w gimnazjum coś mnie ciągło do publikowania swoich tekstów, na początku pisałem dla siebie, teraz dla wszystkich.

Monika, od poniedziałku do piątku pracuje zawodowo, więc czas na pisanie tekstów mam tylko w weekendy. Jednak wtedy ponosi mnie fantazja i staram się co tydzień coś napisać.