Witaj w naszym serwisie MiaMiNice!

Lubisz pisać i publikować swoje teksty? Kochasz, jak ktoś podziela twoje zdanie? Dołącz do naszego zespołu, jest to bardzo proste. Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość email, napisz w niej kilka słów o sobie, dlaczego chcesz do nas dołączyć, ile tekstów tygodniowo możesz pisać. My sprawdzamy każde zgłoszenie i dajemy odpowiedź.

Dyskoteki kiedyś i dziś

dyskotekiChyba każdy z nas pamięta swoje pierwsze dyskoteki. Czy to w szkole, gdzie kryliśmy się na sali gimnastycznej, podpierając ściany i zastawiając się, czy ktoś z nami zatańczy czy też nie, czy może pierwsze samodzielne wyjście, o ustalonej godzinie powrotu do domu? A może szalone zabawy na studiach, gdzie nikt nas nie kontrolował?

Można sobie zadać pytanie czy to relikty przeszłości? Czy teraz już nikt nie chodzi na tego typu zabawy? Czy zamiast potańczyć wolimy posiedzieć przy piwie i winie dyskutując  istotnych dla nas sprawach? Cóż, różnie to bywa – wszystko zależy od charakteru danego człowieka. Jednak od czasu do czasu lubimy sobie potańczyć przy największych hitach, a do tego idealnie nadają się właśnie dyskoteki.

Pewnie, że w porównaniu z wielkimi miastami w takich prowincjonalnych jest mniejsza możliwość dobrej zabawy, ale nie wolno od razu przesądzać. Warto przypomnieć sobie popularne Manieczki pod Poznaniem, które stały się popularne ze swoich imprez na cały kraj. Bardzo często właśnie pod dużymi miastami, w niedalekiej odległości powstają ogromne lokale, które pomieścić mogą tysiące ludzi, co może być mniej wykonalne w dużych metropoliach. No i właściciele wolą budować swoje lokale poza miastem z racji na ceny i konkurencję. Jednak wcale to nie oznacza, że podmiejskie dyskoteki są w gorszym stanie – wręcz przeciwnie, często inwestorzy wkładają masę pieniędzy w sprzęt i wyposażenie swojego lokalu, nie   szczędzą również pieniędzy na reklamę swojego przybytku. I bardzo często przynosi to doskonałe rezultaty, ponieważ ich lokale pękają w szwach. A jeśli do tego, oprócz doskonałej muzyki dołączą wiele różnych atrakcji dodatkowych, to sukces mają z pewnością  gwarantowany.

 

Aktualnie teksty piszą dla nas

Cześć jestem Ania, kocham pisać teksty, gdy tylko mam na to czas. Do serwisu dołączyłam niedawno, ale już przez ten krótki okres pokochałam go i będę cześto publikować swoje teksty.

Paweł, mam 25 lat, piszę teksty odkąd pamiętam, czyli od dobrych 10 lat. Już w gimnazjum coś mnie ciągło do publikowania swoich tekstów, na początku pisałem dla siebie, teraz dla wszystkich.

Monika, od poniedziałku do piątku pracuje zawodowo, więc czas na pisanie tekstów mam tylko w weekendy. Jednak wtedy ponosi mnie fantazja i staram się co tydzień coś napisać.