Witaj w naszym serwisie MiaMiNice!

Lubisz pisać i publikować swoje teksty? Kochasz, jak ktoś podziela twoje zdanie? Dołącz do naszego zespołu, jest to bardzo proste. Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość email, napisz w niej kilka słów o sobie, dlaczego chcesz do nas dołączyć, ile tekstów tygodniowo możesz pisać. My sprawdzamy każde zgłoszenie i dajemy odpowiedź.

Czy domy w Hiszpanii kupowane przez Polaków to dobra inwestycja?

Domy Hiszpania

Tak postawione pytanie można rozumieć w kontekście inwestycji kapitału lub w kontekście inwestycji we własne szczęście. Patrząc z perspektywy czysto spekulacyjnej, byłaby to tak zwana inwestycja hedgingowa, ponieważ ich ceny na pewno nie będą w najbliższym czasie spadały i należy spodziewać się raczej bardzo powolnego ich wzrostu. Oznacza to równocześnie, że jeśli za kilka lat zdecydowalibyśmy się na odsprzedanie domu w Hiszpanii, nie zarobimy na tym kokosów, ale wyjmiemy mniej więcej tyle, ile włożyliśmy. Może trochę więcej.

Na domy w Hiszpanii decydują się najczęściej osoby nie myślące o zarabianiu na nieruchomościach, ale chcące mieć po prostu piękne nieruchomości położone zaraz nad morzem, które pozwolą im na szybką ucieczkę od codziennych problemów i ogólnie nieprzyjemności związanych chociażby z klimatem naszego kraju. Kiedy u nas jest jeszcze jesienna plucha, tam świeci słońce i jest gorąco, a kiedy u nas dopiero znikają śniegi, tam można już chodzić na plażę.

Ceny domów w Hiszpanii są na tyle rozsądne, że każda w miarę dobrze zarabiająca osoba może pomyśleć nad wejściem w posiadanie takiej nieruchomości i na pewno nie będzie się to wiązało też potem ze specjalnie przesadnymi kosztami.

 

Aktualnie teksty piszą dla nas

Cześć jestem Ania, kocham pisać teksty, gdy tylko mam na to czas. Do serwisu dołączyłam niedawno, ale już przez ten krótki okres pokochałam go i będę cześto publikować swoje teksty.

Paweł, mam 25 lat, piszę teksty odkąd pamiętam, czyli od dobrych 10 lat. Już w gimnazjum coś mnie ciągło do publikowania swoich tekstów, na początku pisałem dla siebie, teraz dla wszystkich.

Monika, od poniedziałku do piątku pracuje zawodowo, więc czas na pisanie tekstów mam tylko w weekendy. Jednak wtedy ponosi mnie fantazja i staram się co tydzień coś napisać.